X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
وبلاگ نویسی یا وبلاگ ننویسی؟ مسئله این است. - برداشت
اینجا همه برداشت ها شخصی است.
وبلاگ نویسی یا وبلاگ ننویسی؟ مسئله این است.
دوشنبه 22 خرداد 1396 ساعت 09:32 | نوشته ‌شده به دست پرنیان خان زاده

من شخصیت به شدت شکننده ای دارم. از اینکه زیر ذره بین باشم ،مورد بررسی قرار بگیرم و یا در مرکز توجه باشم، گریزانم. خیلی خیلی سخت احساسات و افکارم را با اطرافیانم در میان می گذارم.   از اطرافیان منظورم اعضای خانواده و دوستان صمیمی ام است. در بهترین حالت چند ساعت، چند روز و در بسیاری موارد بعد از چند سال توانسته ام اتفاقی که برایم افتاده یا احساسی که دارم را به آنها بگویم.

حالا خودتان تصور کنید با خصوصیت های شخصیتی بالا چه بر سر من می آید وقتی می خواهم نوشته ای را در فضایی که در دید عموم است، منتشر کنم. انگار که هر بار، به قول سعدی عزیز" به چشم خویشتن میبینم که جانم می رود". حین ارتکاب این عمل که تقریبا به سان خودکشی است، دویست بار باید این پرسش را در ذهنم بشنوم که : 

آخر دخترک بی عقل، همین که این خزعبلات و اراجیف مغزت را پر می کنند زیادی فضا از این جهان اشغال شده، حالا چطور با خودت حساب کردی که باید جای دیگر هم نشرشان بدهی و یک وقت خدای نکرده کس دیگر هم چشمش به اینها بخورد و پدر و مادر و بعضا عمه های عزیزت هم مورد مرحمت قرار بگیرند؟

در این نبرد، از آنطرف شعبانعلی و امین آرامش روی شانه چپ و راستم نشسته اند و در گوش هایم فریاد می زنند که: "just do it" 

من هم هردفعه در این کش و قوس مغلوب طرف دوم می شوم و خودم را درگیر فاجعه بعدی می کنم. بله، بازی همانجا تمام نمی شود. حریفم حسابی چغر و بد بدن است لامصب. فاز دوم مبارزه را با من بدبخت شروع می کند. در این هفده پست اخیر، هفده هزار بار ضرب و جرح صورت گرفته است. به خیالم است که حریف را شکست داده ام. نه خیر، ایشان اردوغان طور آن بالا می نشینند و هزار بار، در باره هر پست منتشر شده از من بازخواست می کنند.

خدا می داند تا به حال چند بار به خودم گفتم پاره کن دفتر و بشوی اوراق و بسوزان این خرقه را بچه جان. اما چه کنم که توصیه شده بزرگان است و به قول آقایان مستحب موکد. تا به حال که تاب آورده ام ان شاءالله خدا برای بعد ازین هم تحمل عطا کند. الهی آمین


پی نوشت: کمی نق و ناله کردم شاید از بار این افکار کم شود. امیدوارم با همین قدم های کوچک و نوشته های کوتاه انگیزه ام بیشتر شود و بیماریم درمان.

چاپ این مطلب: کلیک کنید

(2 لایک)
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
 
آمار
بازدیدکنندگان : 5646